Home » properties » Деловно станбена зграда на Партизанска во центарот на Скопје

Деловно станбена зграда на Партизанска во центарот на Скопје

ID број: 1314
Овој објект се изнајмува

Преглед

 • ID број
  1314
 • Големина
  206m²
 • Локација
  Општина Центар
 • Цена
  7€ / m²

Карактеристики

Опис на објектот

Лоциран во центарот на градот на главниот булевар Партизански одреди само 2 минути пешачење од градскиот плоштад.
Канцеларискиот простор е 206m2, со 8 канцеларии, посебен машки и женски тоалет и мала чајна кујна, со флексибилност на канцеларии по потреба на клиентот за отворен канцелариски простор.

Имате прашања?

Ние сме тука да помогнеме. Контактирајте директно со нашиот агент и можеме да Ви помогнеме со какви било дополнителни информации што можеби ќе Ви бидат потребни.
Испратете ни барање за објект: 1314

  Локација на објектот

  Не можете да го најдете тоа што го барате?

  Наши Клиенти