Home » properties » Канцелариски простор во центар близу плоштад Македонија

Канцелариски простор во центар близу плоштад Македонија

ID број: 1307
Овој објект се изнајмува

Преглед

 • ID број
  1307
 • Големина
  200m² - 2.000m²
 • Локација
  Општина Центар
 • Цена
  11€ / m²

Карактеристики

Опис на објектот

Деловна зграда во Центар на 5 минути возење од плоштад Македонија. Функционален простор за отворен, канцелариски или комбиниран тип на работа. Централно греење и ладење на високоефикасен фенкоилер систем. Модерна термоизолациска фасада, енергетско ефикасни прозори. Подигнат под, ЛЕД осветлување, дизел генератор, чајна кујна, одделни тоалети, 24 часовен видео надзор и аларм, контрола на пристап, рецепција и обезбедување. Засебен влез, вертикална комуникација со скалишен простор и два лифта. Фитнес сала, спа центар, детско игралиште.

Имате прашања?

Ние сме тука да помогнеме. Контактирајте директно со нашиот агент и можеме да Ви помогнеме со какви било дополнителни информации што можеби ќе Ви бидат потребни.
Испратете ни барање за објект: 1307

  Локација на објектот

  Не можете да го најдете тоа што го барате?

  Наши Клиенти