Home » properties » Нова луксузна куќа на 3 спрата

Нова луксузна куќа на 3 спрата

ID број: 1318
Овој објект се изнајмува

Преглед

 • ID број
  1318
 • Големина
  824m²
 • Локација
  Водно
 • Цена
  8,000€ / month

Карактеристики

Опис на објектот

Нова луксузна куќа на 3 спрата погодна за домување, странско претставништво или канцелариско работење. Објектот се наоѓа во мирна и тивка околина со одличен поглед на градот. Целосна квадратура од 824 м2, со 8 паркинг места во двор и во гаража.

Имате прашања?

Ние сме тука да помогнеме. Контактирајте директно со нашиот агент и можеме да Ви помогнеме со какви било дополнителни информации што можеби ќе Ви бидат потребни.
Испратете ни барање за објект: 1318

  Локација на објектот

  Не можете да го најдете тоа што го барате?

  Наши Клиенти