Home » properties » Целосно наместен стан во луксузна зграда во Капиштец

Целосно наместен стан во луксузна зграда во Капиштец

ID број: 1353
Овој објект се изнајмува

Преглед

 • ID број
  1353
 • Големина
  165m²
 • Локација
  Капиштец
 • Цена
  /

Карактеристики

 • 2 големи тераси
 • 2 остави
 • Вградени плакари
 • Сопствена паркинг гаража
 • Домарска служба 24/7
 • Лифт
 • Голема дневна соба
 • 3 спални соби
 • 3 тоалети
 • Висина на таван - 3 метра

Опис на објектот

Се изнајмува целосно наместен стан од 165 м2 во луксузна зграда во Капиштец на 5-ти кат со поглед на Водно. Голема дневна соба, 3 спални соба, 3 тоалети и голема кујна, висина на таван 3 метри во целиот стан. Станот располага и со сопствен лифт кој води веднаш во станот, две големи тераси, 2 остави, вградени плакари и сопствена паркинг гаража. Зградата има своја домарска служба 24/7 која ги пречекува гостите и се грижи за потребите на станарите.

Имате прашања?

Ние сме тука да помогнеме. Контактирајте директно со нашиот агент и можеме да Ви помогнеме со какви било дополнителни информации што можеби ќе Ви бидат потребни.
Испратете ни барање за објект: 1353

  Локација на објектот

  Капиштец
  Не можете да го најдете тоа што го барате?

  Наши Клиенти