Home » businesscenter

Бизнис центри

Најдете го вашиот идеален работен простор во Скопје со нашите премиум канцелариски простори за изнајмување или продажба. Нудиме врвни локации во најдобро оценети деловни центри. Контактирајте не денес за да го откриете совршениот простор за вашите деловни потреби.
Види ги сите
 • Business building in center for rent

  Деловен простор во бизнис зграда на одлична локација

  Со вкупна површина од 3.200 квадратни метри достапна за изнајмување, овој извонреден простор сигурно ќе ги задоволи сите ваши комерцијални потреби.

  Паркирањето никогаш нема да биде проблем бидејќи обезбедува доволно паркинг места. Обезбедувањето на централизиран HVAC систем обезбедува оптимален комфор во текот на целата година.

  Контактирајте не денес за да организираме посета и од прва рака да се уверите на огромните можности што ги нуди овој простор.

  • Локација
   Центар
  • Големина
   3200 m2
  • ID
   1103
 • Cevahir Sky City Complex

  Деловен простор во склоп на комплексот Cevahir Sky City

  Овој престижен канцелариски простор нуди импресивна површина од 6.000 квадратни метри за изнајмување. Пристап до многу удобности, вклучително и паркинг во подземна гаража.

  Можност да го приспособите просторот за да ги задоволите уникатните потреби на вашиот бизнис.

  Контактирајте нè за да закажете состанок или тура на просторот и самите да се уверите што го прави овој деловен простор навистина исклучителен.

  • Локација
   Аеродром
  • Големина
   6000 m2
  • ID
   1102
 • Biznis centar Skopje

  Бизнис центар на одлична локација

  Овој деловен простор се наоѓа  во општина Центар и моментално е достапен за изнајмување.

  Она што го прави овој простор особено привлечен е разновидноста што им ја нуди на потенцијалните клиенти. Просторот може да се приспособи за да одговара на индивидуалните барања на клиентите.

  Без разлика дали се работи за мал старт-ап или поголема организација, овој канцелариски простор е совршено решение за оние кои бараат модерен, флексибилен работен простор на премиум локација.

  • Локација
   Центар
  • Големина
   10000 m2
  • ID
   1101
Не можете да го најдете тоа што го барате?

Наши Клиенти