Home » properties » Ексклузивна куќа на мирна локација во Жданец – Карпош

Ексклузивна куќа на мирна локација во Жданец – Карпош

ID број: 1370
Овој објект се изнајмува

Преглед

 • ID број
  1370
 • Големина
  900m²
 • Локација
  Карпош
 • Цена

Карактеристики

 • Одлична локација
 • 3 ката
 • 3 Дневни соби
 • 4 Спални соби
 • 2 Кујни
 • 3 Гостински тоалети
 • Тераси
 • 2 главни тоалета
 • Двор

Опис на објектот

Се изнајмува ексклузивна куќа на мирна локација во Жданец – Карпош. Куќата е поделена на три ката:
Приземје кое располага со пространа дневна соба која има пристап до дворот, спална соба, кујна и гостински тоалет,
Прв кат, дневна просторија со трпезарија, пространа спална соба, комплетно опремена кујна, бања и гостински тоалет.
Втор кат, кој располага со две спални соби, дневна просторија со тераси со прекрасен поглед кон градот, како и две бањи и гостински тоалет.

Имате прашања?

Ние сме тука да помогнеме. Контактирајте директно со нашиот агент и можеме да Ви помогнеме со какви било дополнителни информации што можеби ќе Ви бидат потребни.
Испратете ни барање за објект: 1370

  Локација на објектот

  Карпош
  Не можете да го најдете тоа што го барате?

  Наши Клиенти