Home » properties » Се издава голем простор од 1000м2 во општина Центар

Се издава голем простор од 1000м2 во општина Центар

ID број: 1377
Овој објект се изнајмува

Преглед

 • ID број
  1377
 • Големина
  1000m²
 • Локација
  Bulevar Partizanski odredi, Debar Maalo, Centar, Skopje
 • Цена

Карактеристики

 • Одлична локација
 • 19 канцеларии
 • Вкупна површина: 2000м2
 • Внатрешна површина: 1000м2
 • Сала за прием за околу 100 гости
 • Кујна
 • Тоалети
 • Дополнителна сала
 • Покриени паркинг места за 20 возила
 • Видео надзор
 • Сензори за кражба
 • Скриен подрум

Опис на објектот

Сместен на само 500 метри од центарот на градот, овој исклучителен простор може да се пофали со дизајн со четири нивоа – југ, приземје, главен кат и поткровје – со вкупна површина од 2000м2, (импресивни 1000 м2 внатрешен простор).

19-те прецизно дизајнирани канцеларии нудат софистициран работен простор. Приемна сала во која се сместени 100 гости, целосно функционална кујна, недопрени тоалети и дискретна визба за криење.

Приземјето има дополнителна сала, машки и женски тоалети како и покриен паркинг за 20 возила, надопололнет со дополнителни паркинг места кои се непокриени. Просторот има 14 камери за надзор, сеопфатни сензори за кражба и целосна видео покриеност, обезбедувајќи безбедност и внатре и надвор.

Со својот експанзивен внатрешен простор, овој простор беспрекорно ги спојува функционалноста и елеганцијата, нудејќи врвна локација за секакви намени.

Имате прашања?

Ние сме тука да помогнеме. Контактирајте директно со нашиот агент и можеме да Ви помогнеме со какви било дополнителни информации што можеби ќе Ви бидат потребни.
Испратете ни барање за објект: 1377

  Локација на објектот

  Центар
  Не можете да го најдете тоа што го барате?

  Наши Клиенти