Home » properties » Деловен простор за изнајмување – Park Residence

Деловен простор за изнајмување – Park Residence

ID број: 1375
Овој објект се изнајмува

Преглед

 • ID број
  1375
 • Големина
  534m²
 • Локација
  Центар
 • Цена

Карактеристики

 • Одлична локација
 • Приземје

Опис на објектот

Поглед кон Реката Вардар од едната страна и Арената “Тоше Проески” од другата страна
Деловниот простор се наоѓа на приземје

Имате прашања?

Ние сме тука да помогнеме. Контактирајте директно со нашиот агент и можеме да Ви помогнеме со какви било дополнителни информации што можеби ќе Ви бидат потребни.
Испратете ни барање за објект: 1375

  Локација на објектот

  Центар
  Не можете да го најдете тоа што го барате?

  Наши Клиенти