Home » properties » Ултра модерен Penthouse апартман во Кисела вода

Ултра модерен Penthouse апартман во Кисела вода

ID број: 1336
Овој објект се изнајмува

Преглед

 • ID број
  1336
 • Големина
  125m²
 • Локација
  Кисела вода
 • Цена
  -

Карактеристики

 • 15 спрат
 • Комплетно современо опремен
 • Комотен дневен престој
 • Трпезарија и кујна
 • 3 спални соби
 • 2 бањи
 • 2 балкони
 • 2 сопствени паркиралишта
 • Достапен со 2 брзи бесшумни лифтови
 • 24-7 домарска служба
 • Уникатен стил и дизајн

Опис на објектот

Се изнајмува ултра модерен Penthouse апартман од 125 m² во репрезентативниот објект Adora Flatiron, 900 метри од централниот плоштад во Скопје. Нуди комфорт и интимност. Прекрасен панорамски поглед од 15 кат. Комплетно современо опремен / Луксузен апартман / Комотен дневен престој / Трпезарија и кујна / 3 спални соби / 2 бањи / 2 балкони / 2 сопствени паркиралишта / Достапен со 2 брзи бесшумни лифтови / 24-7 домарска служба / Уникатен стил и дизајн.

Имате прашања?

Ние сме тука да помогнеме. Контактирајте директно со нашиот агент и можеме да Ви помогнеме со какви било дополнителни информации што можеби ќе Ви бидат потребни.
Испратете ни барање за објект: 1336

  Локација на објектот

  Бул. бр. 1, Борис Трајковски
  Не можете да го најдете тоа што го барате?

  Наши Клиенти